GC fb cover 820x462

Навчання на першій Школі Енергетичної Кооперації стартує вже 20-го грудня

Наша команда провела кропітку роботу з оцінки отриманих заявок, і хоча це було непросто – відібрала 20 найкращих. Тож ми вже надіслали запрошення та подальші інструкції першим учасникам Школи!

Навчання триватиме 2 місяці, за цей час учасники здобудуть всі необхідні знання для розробки бізнес-плану власного енергетичного кооперативу, а найкращі отримають можливість взяти участь в Енергетичному Акселераторі Громад. Ця чотиримісячна програма дозволяє командам енергетичних кооперативів пройти шлях від написання попереднього бізнес-плану до початку залучення інвестицій.

Нагадаємо, що загалом ми плануємо провести 6 Шкіл Енергетичної Кооперації, тож ті заявники, що не пройшли відбір, мають всі шанси потрапити на одну з наступних Шкіл.

Бажаємо вдалого старту та стежте за новинами на сайті та в соцмережах Greencubator!

Школа Енергетичної Кооперації та Енергетичний Акселератор Громад реалізуються Greencubator та LvBS в рамках грантової ініціативи «Сприяння підвищенню енергетичної стійкості на місцевому рівні шляхом реалізації енергетичних ініціатив громад», що стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) через Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ).

Набір на Школу Енергетичної Кооперації завершено!

В межах проєкту ми розвиваємо освітні продукти, що допомагають українцям більше дізнаватися про енергетичну кооперацію та запускати власні енергокооперативи.

Стежте за новинами на сайті або в соцмережах Greencubator.

Набір на наступні освітні програми відкриється незабаром!

Залиште свої контакти і ми поінформуємо вас про відкриття прийому заявок на наступну Школу Енергетичної Кооперації